Mój komentarz do wydarzeń bieżących, głównie politycznych.
Blog > Komentarze do wpisu

Białoruś tuż tuż, kolejny krok... Ankara

Miłościwie nam panująca partia tzw. "dobrej zmiany" rusza do natarcia. W duecie z Adrianem D. z Dużego Pałacu znów zaczynają dobierać się do sądów.Już za chwileczkę, już za momencik o ważności wyborów decydować będą nie ich wyniki, lecz mianowani przez Adriana D. lub Jarka Kłamczyńskiego sędziowie nowego Sądu Najwyższego po "dobrej zmianie".Zgadnijcie wobec kogo będą bardziej lojalni - wobec mafii z Nowogrodzkiej czy wobec całego społeczeństwa?

 z22106002V,-Lancuch-swiatla----protest-przeciw-pisowskim-usta

 

Nie chce mi się wierzyć w rzekomy konflikt pomiędzy Adrianem D. a jego patronem Jarkiem od kota. To drobne podgryzanie ma stworzyć zasłonę dymną dla wprowadzenia kolejnych ustaw, z których każda jest niezgodna z Konstytucją. Ale jeśli nie mam racji, to czekam z niecierpliwością kiedy wreszcie ta rewolucja zacznie pożerać własne dzieci.


Z kolei dzielne i wkurwione obywatelki tego dziwnego kraju nad Wisłą, dziś ponownie jak rok temu zaprotestują przeciwko uprzedmiotawianiu ich i sprowadzania ich ciał do funkcji inkubatorów. Katabasy pod rękę z PISuarem za chwilkę znów zaczną grzebać w ustawie o całkowitym zakazie aborcji.Drogie obywatelki, jestem całym sercem z Wami. Roznieście to faszystowsko-wyznaniowe towarzystwo mizoginicznej adoracji.

 

z22460841Q,Czarny-Wtorek-w-1--rocznice-czarnego-Protestu

I to tyle na dziś...
Chociaż...
Raptem 3 dni temu wspaniały Wiesław Michnikowski, a dziś niemniej wielki artysta Tom Petty opuścili naszą małą krainę żywych we Wszechświecie.


Żegnajcie Wielcy

 

wtorek, 03 października 2017, biurokrata76

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: